MENU
 

Qumpara kurucu ortağı Banu Ahıska İş’te Kadın Programı’na konuk oluyor

Qumpara kurucu ortağı Banu Ahıska İş’te Kadın Programı’na konuk oluyor

Yeni nesil alışveriş uygulaması olan Qumpara uygulamasının kurucu ortaklarından Banu Ahıska, Ekotürk kanalında Berrak Kutsoy’un hazırlayıp sunduğu İş’te Kadın programına konuk oluyor.
Alışveriş fişlerinin resimlerini çekip yükleyerek var olan kampanyalardan sinema bileti veya online alışveriş sitelerinden indirim kazanabileceğiniz bir uygulama olan Qumpara, kısa zamanda en çok indirilen uygulamalar arasına girdi. 2015 yılında Banu Ahıskalı ve Nilhan Gür tarafından kurulan teknoloji girişim Qumpara, il yatırımını 2017 yılında almış bundan bir yıl sonrasında ise global pazarlara açılmak için Saba Investing firmasıyla bir anlaşma gerçekleştirmişti.
Uygulamanın kurucu ortaklarından olan Banu Ahıska kısa zamanda artarak devam eden başarılı girişimcilik serüvenini anlatmak için, kendisi gibi başarılı kadın girişimcileri programında ağırlayarak hikayelerini anlatma fırsatı sunan İş’te Kadın programına konuk olacak.
Uygulamanın kuruluşundan bugününe ve gelecek planlarına birçok şeyin konuşulacağı program, 10 Mayıs Pazar günü saat 21.00’da  Ekotürk Tv kanalından  yayınlanacak.