MENU
 

Yeni nesil teslimat şirketi Packupp 100 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

Yeni nesil teslimat şirketi Packupp 100 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

Aynı gün teslimat hizmeti veren yerli girişim PackUpp, TRAngels ve Girişim Türk AŞ. Melek yatırımcılarıyla 2020 yılında ikinci yatırımını aldı.
Teslimat sürecindeki tüm aşamaları dijitalleştiren şirket; Ekspres, Aynı-Gün Teslimat ve Sonraki-Gün Teslimat hizmeti veriyor. Teslimat sürecinde alıcılara kargoyu canlı izleme olanağı sunmakla birlikte, kullanıcılarından teslimat hizmetinin puanlanmasını isteyerek müşteri memnuniyetini takip ediyor. Dijital teslimat şirketi; çok sayıda yerli büyük firmanın ve CarrefourSA, Dyson, Decathlon, Disney, Skechers, Columbia gibi küresel firmaların teslimatını gerçekleştiriyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya olmak üzere beş büyük şehirde ve Bodrum’da hizmet veren PackUpp, yakın zamanda KKTC’de de hizmet sunmaya başlayacak.
PackUpp’ın kurucu ortağı ve COO’su Rıdvan Göçemen girişimin Türkiye’deki öncü rolünü vurguladığı açıklamasında “PackUpp Türkiye’deki teslimat dijitalleşme dönüşümünde bayrağı en güçlü taşıyan firma. Teknolojimizi tamamen kendimiz üretiyoruz ve global çapta güçlü bir yazılıma sahibiz. Teknoloji ve yazılımımızla hem hizmet sunduğumuz firmalara, hem de firmaların müşterilerine yüzde 100 memnuniyet sağlıyoruz. Tüm saha optimizasyonlarımızı kendi teknolojimizle sağlıyoruz, sahada sürücülerimiz kendi uygulamamızı kullanıyor, haritadan paketi canlı izleme özelliği ve teslimat sonrası memnuniyet değerlendirme imkanı sunuyoruz. Bu özellikler Türkiye’deki kargo ve kurye hizmetlerinin çok çok ötesinde kaliteli hizmetler.” dedi.
PackUpp’ın kurucu ortağı ve CEO’su Semih Emre Özcan ise böylesine kırılgan ve riskli bir dönemde yatırımcıların güvenini sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “PackUpp 2021 Eylül ayında Seri A tur olan 3.yatırım turunu gerçekleştirecek. Yeni Seri A yatırımla birlikte sunmakta olduğumuz teknolojik ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayan teslimat hizmetimizi globale taşıyacağız.” dedi.