MENU
 

ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi başvuruları açıldı

ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi başvuruları açıldı

Toplumsal kalkınmada kadınların iş gücüne katılımının ve girişimciliğin desteklenmesi amacıyla 2016 yılında hayata geçirilen ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi’nin beşinci dönemi için başvurular açıldı. Program kapsamında kadın girişimcilere eğitim, mentorluk ve networking alanlarında destek verilecek.
Ekonomik büyümenin kadınların da iş gücüne katılmasından geçtiği inancını taşıyan ÜNLÜ & Co, oluşturdukları Kadın Girişimciler Akademisi ile kadınlarımıza ihtiyaç duydukları her konuda tam donanımlı bir rehberlik yaparak girişimcilik yolculuklarında onları cesaretlendirmeyi amaçlıyor.
Türkiye’nin önde gelen yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi şirketlerinden olan ÜNLÜ & Co tarafından , Endeavor Türkiye ve Türkiye Girişimcilik Vakfı ’nın desteği ile hayata geçirilen proje 4 yılda 80 kadın girişimciyi mezun etme başarısı gösterdi. Akademi kapsamında seçilen 20 kadın girişimci, 9 süren eğitim dönemi süresince iş planı oluşturmaktan nakit yönetimine, dijital pazarlama tekniklerinden liderliğe ve hatta borçlanmaya kadar bir girişimcinin ihtiyacı olan tüm temel konularda eğitimler alacak.
Pandemi dolayısıyla eğitimlerin online olarak gerçekleştirileceği eğitimde, başvuru şartları ise şirketin kuruluşunu tamamlamış ve ilk faturasını kesmiş olması, 0 – 5 yıldır faaliyet göstermesi ve kurucularından en az birinin kadın olması şeklinde. Akademiye katılım ise tamamen ücretsiz.
ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi’nin başvurularının 28 Eylül tarihine kadar açık olduğunu unutmayın. Başvuru için ise buraya tıklayabilirsiniz.