MENU
 

Türkiye'nin ilk sanal teknoloji haftası İstanbul Tech Week 3 Kasım’da başlıyor!

Türkiye'nin ilk sanal teknoloji haftası İstanbul Tech Week 3 Kasım’da başlıyor!

Türkiye’nin ilk ve tek sanal teknoloji festivali olma özelliği taşıyan İstanbul Tech Week, 3 Kasım’da başlıyor.  Nesnelerin interneti, AR ve VR, Pazarlama 4.0, Sanayide ve Sağlıkta Teknoloji, Fintech gibi sahnelerin yer alacağı zirvede ayrıca özel programlar, hackathon’lar, çalıştaylar ve ödüllü bilgi yarışması gibi etkinlikler olacak.
3-7 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan zirve, günümüz dünyasında yükseliş gösteren teknolojik gelişmelerin neredeyse tamamına dair farklı bakış açıları kazandırmayı amaçlıyor. 5 gün sürecek zirvenin her günü, farklı alanlara odaklanmış sahnelerden oluşacak.
Etkinliğin ilk gününü Smartcon için ayrılmışken, ikinci gününde Kamuda Teknoloji Sahnesi, Sosyal ve Çevresel Fayda için Teknoloji Sahnesi ve Bulut Bilişim Sahnesi olacak. Zirvenin üçüncü günü Sanayide Teknoloji Sahnesi ile açılacak ve ardından Yeni Nesil Mobilite Çözümleri Sahnesi ile devam edecek. Üçüncü gün Yapay Zeka Sahnesi ile devam edecek.
Start-Up Sahnesi ile başlayacak olan dördüncü günün ikinci seansı Yeni Nesil Pazarlama Sahnesi ile devam edecek. Dördüncü gün Smartcareer Sahnesi ve AR&VR Sahnesi ile son bulacak. Zirvenin beşinci ve son günü ise Dijital Yaşam Sahnesi ile başlayacak. Fintech Sahnesi ile devam edecek olan son gün ve İstanbul Tech Week Sağlıklı Yaşam için Teknoloji Sahnesi ile son bulacak.
Tüm bunların yanı sıra zirvenin içerisinde yer alan ücretli teknik çalıştaylar da katılımcıların teknolojik yetkinliklerini artıracak. Herkes İçin Büyük Veri, Herkes İçin Yapay Zeka ve Başarılı Derin Öğrenme Uygulamaları gibi başlıklar bu çalıştaylardan yalnızca birkaçı. Çalıştaylara katılım ücreti ise 100 USD + Kdv.
Katılım ücretinin olmadığı zirveye 100.000’i aşkın katılımcı bekleniyor. İstanbul Tech Week ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için https://www.istanbultechweek.com/ internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.