MENU
 

SG Spor Girişimleri Hızlandırıcı Programı için başvuru süresi uzatıldı

SG Spor Girişimleri Hızlandırıcı Programı için başvuru süresi uzatıldı

Ülkemizin önemli basketbolcuları arasında yer alan Sinan Güler’in spor ve girişimcilik ekosistemlerinin gelişimini desteklemek için hayata geçirilen SG Spor Girişimleri Hızlandırıcı Programı ikinci dönem başvuruları 18 Ekim’e kadar uzatıldı.
Spor ve girişimcilik ekosistemlerinin gelişimini desteklemek için, spor eksenli ürün ya da hizmeti olan Startupları uluslararası potansiyel partner, mentor ve yatırımcılarla buluşturma hedefiyle başlatılan İstanbul merkezli ilk hızlandırıcı programı olan SGSA,  farklı teknoloji alanlarında faaliyet gösteren ve spor eksenli sorunlara çözümler sunan Spor Startuplarının büyümesine yardımcı olmak, yatırımcıları ulusal ve global spor girişimcileri ile tanıştırmak ve seçilen girişimleri ülkemiz spor ekosistemi paydaşlarıyla buluşturabilmeyi amaçlıyor.
Profesyonel sporculuk kariyerindeki başarı devamlılığını, melek yatırımcılık ve girişimcilik alanındaki faaliyetlerine de taşımayı hedefleyen Sinan Güler bu programla Türkiye’nin spor girişimcilik endüstrisindeki pazar payını artırmayı hedefliyor.
Programa spor endüstrisine ait çözümler, beslenme fitness ve sağlık alanına dair çözümler, e-spor veya mobil oyun alanında çalışanlar veya spor ile ilişkili konularda çalışmalar yapan herkes başvuruda bulunabiliyor.
Son başvuru tarihi olarak 18 Ekim’in belirlediği programıyla ilgili olarak detaylı bilgi ve başvuru için  https://accelerator.sinanguler.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.