MENU
Google uygulamasına story özelliği geliyor
TÜBİTAK lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin sanayi projelerini destekliyor
Kâtip Çelebi-Newton Fonu Sanayi-Akademi Ortaklığı Programı (Transforming Systems Through Partnerships) çağrısı açıldı
Yazılımın yıldızlarının arandığı Bilge Adam Boost Programı başvuruları devam ediyor

Albaraka Portföy Yönetimi A.Ş. Startup Girişim Sermayesi Yatırım Fonu resmi olarak duyuruldu

Albaraka Türk’ün yüzde yüz iştiraki olan Albaraka Portföy Yönetimi tarafından kurulan ve yönetilen Startup Girişim Sermayesi Yatırım Fonu (Startup GSYF), Borsa İstanbul’da gerçekleşen Gong töreniyle nitelikli yatırımcılar pazarına dahil oldu.
Albaraka Portföy Yönetimi ,Startup Girişim Sermayesi Yatırım Fonu,Albaraka Portföy Yönetimi A.Ş. Startup Girişim Sermayesi Yatırım Fonu


SG Spor Girişimleri Hızlandırıcı Programı için başvuru süresi uzatıldı

Ülkemizin önemli basketbolcuları arasında yer alan Sinan Güler’in spor ve girişimcilik ekosistemlerinin gelişimini desteklemek için hayata geçirilen SG Spor Girişimleri Hızlandırıcı Programı ikinci dönem başvuruları 18 Ekim’e kadar uzatıldı.
SG Spor Girişimleri Hızlandırıcı Programı ,Sinan Güler


Satışta Başarı Online Eğitimi

Eğitimde, satışın planlanması, müşteri analizi, fiyat-değer arasındaki ilişkide karlı satış yapabilmek ve neden satın alırlar üzerine katılımcıların becerilerini ve yeni satış kavramları geliştirmeye yönelik beceri kazandırma amaçlanmaktadır. Eğitimin en önemli özelliği bilgi aktarımda bulunmak yerine, davranışları değiştirmeye yönelik olarak çevrelerine ve kendilerine nasıl bakacaklarını öğrenmelerini sağlamaya yönelik bir program olmasıdır.


Dijital Pazarlama Eğitimi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Ankara Ticaret Odası, TOBB Ankara Genç Girişimciler Kurulu ve Habitat Derneği iş birliğinde Ankara için dijital eğitim seferberliği eğitimleri düzenlenmektedir.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Ankara Ticaret Odası, TOBB Ankara Genç Girişimciler Kurulu , Habitat Derneği


İTÜ Çekirdek Big Bang için geri sayım başladı

Üniversitelerin girişimcilik kuluçka merkezleri arasında dünyada ilk 5 Teknokent arasında yer alan Teknokentlerinden İTÜ ARI Teknokent’in kuluçka merkezi İTÜ Çekirdek tarafından düzenlenen ve her yıl desteklediği girişimlerin en iyilerini belirlediği Big Bang Start-up Challenge için geri sayım başladı.
İTÜ ARI Teknokent’,İTÜ Çekirdek,Big Bang Start-up Challenge

2. Sayfa